Tradiční sportovní klání mezi školami Kroměřížska proběhlo v pátek 3. května 2024 na atletickém stadionu v Holešově. Naši školu reprezentovali studenti sekundy A a B v kategoriích mladší žákyně v zastoupení: Eva Přibylová, Anna Šáchová, Olga Myšáková, Klára Galandrová, Lucie Vymětalíková; a mladší žáci v sestavě: Jakub Hrdlička, František Krejčí, Martin Matal, Maxim Žiak a Jiří Krejčíř. Naši sportovci se dokázali prosadit ve všech čtyřech disciplínách: skok daleký/vysoký, sprint na 60 metrů, vytrvalostní běh na 600/800 m a hod daleký. Výsledný počet bodů zaručil mladším žákyním výborné 2. místo a postup do krajského kola. Mladší žáci se umístili na 4. místě.

Všem zúčastněným studentům patří poděkování za povedenou reprezentaci našeho gymnázia a věříme, že i v krajském kole naše žákyně zabojují a získají cenné kovy.

#gkm #gymkrom #gymnaziumkromeriz #atletika #ctyrboj #holesov